× تموم شد! کنکور رو میگم:) پنجشنبه قرار بود برای پروژه ی عکاسی بریم جایی، خدا خدا می‌کردم که کنسل بشه و شد! خدا رو شکر، نشستم به تست زدن و در نهایت ساعت سه همه کتابا رو گذاشتم کنار، استرس که نه ولی دلشوره‌ی عجیبی یهو اومد سراغم که خدا رو شکر تموم شد و شب رو هم راحت خوابیدم، حوزه کجا بود؟ یاخچی‌آباد!!!!! یعنی هر جور تصور می‌کردم که فازشون چی بود حوزه رو اونجا انتخاب کردن نمیفهمیدم! من هفت از خونه زدم بیرون، با علم به این که می‌دونستم کم کمش یک ساعت تو راهم، حالا چرا هفت؟ چون دوست نداشتم تو صف مسخره‌ی بازدید بدنی و تحویل وسایل وایستم، حوصله‌ی پر کردن فرم نظرسنجی رو هم نداشتم! دم راننده‌ی تپسی هم گرم که خیلی خیلی آدم آرومی بود، حالا در ادامه میگم چرا آؤوم بودنش خوب بود، خلاصه ما چمران رو رفتیم پایین یه تیکه ترافیک کوچیک شد، یهو انگاری من به هوش اومده باشم به راننده گفتم: آقااااا من کنکور دارم، آیا ساعت 8 میرسیم؟ گفت: بله، ما نیم ساعت دیگه یاخچی‌آبادیم! ساعت 7 و 17 دقیقه بود! خلاصه ما رفتیم تا رسیدیم به خیابون مذکور، ولی دیگه ways راه رو نشون نمی‌داد، یعنی تا یه جایی رو نشون می‌داد اما مسیر رسیدن به مقصد یکهو ناپدید شد، خب طبیعتا اون روز اونجا پر از ماشینایی بود که داشتن میرفتن سمت حوزه، ساعت 7:45 بود و من به راننده گفتم اگر میشه پشت همین ماشینا بریم. لازمه بگم همممون سه چهار بار دور خودمون گشتیم و مسیر رو نیافتیم؟ ساعت دیگه 8 و 5 دقیقه بود که بالاخره راه رو پیدا کردیم! رسیدیم و راننده گفت میدونم استرس زیادی کشیدی، ان‌شاالله که قبول میشی! گفتم خدا از دهنت بشنوه. رفتم به این امید که الان همه سر جلسه هستن و هیچ صفی نیست ولی زهی خیال باطل!!! همه تو صف بودن و من تا 8:30 تو صف بودم، صف تموم شد گفتم: سالن فلان کدوم طرفه؟ گفتن: اون سمت خیابون انتهای مسیر!!! :| من وقتی رسیدم آزمون شروع شد و باید بگم بی‌نظم‌ترین حوزه بود، همین! 

×× یه چیزی میخوام بگم: سازمان محترم سنجش، تو روت میشه پیام بدی بقیه‌ی پولت رو بخوای؟ من دیگه هیچوقت کنکور نخواهم داد، حتی اگر قبول نشم، چون مزخرفترین کار ادامه تحصیل تو این آباد شده هست. 

××× مامان بهترن خدا رو شکر، دو تا آزمایش مهم که یکیشون جوابش فردا میاد و یکیشون سه‌شنبه، برامون خیلی مهمه، دعا کنید، برای مادرم  و برای تمام پدران و مادران. تن همشون سلامت باشه الهی. 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها